Jak leczyć ból po przygryzieniu?

Witam. Prawie tydzień temu nie fortunnie i dotkliwie ugryzglam się w język co skutkowało dużym krwotokiem. Udało się w ciągu paru minut zatamować jednak powstał "zadzior" odchodzący od reszty języka mały płat. Jak długo taka rana może się goić i czy konieczna wizyta u lekarza w celu zszycia? W tym momencie ból i unoszenie płata ok 5 mam przy jedzeniu.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśliby cały czas uszkadzała sobie Pani to miejsce to proszę udać się do stomatologa w celu zaopatrzenia rany. Rana taka może goić się nawet 14 dni. Pozdrawiam.