Jak leczyć ból w pośladku i plecach?

Od kilku lat boli mnie nie wien noga w posladku,plecu w okolicy ledzwi ,bo lpronieniuje az do kolana casami nizej ,nie moge lezec na plecach,siedziec prowadzic auta ,na skanie czesci ledzwiowej wykazalo przepukline dyskowa ale po lewej stronie ,a ja mam problem z prawa ,dostalem epidural w kregoslup ,i jeszcze 6 zastrzykow blokujace koncowik splotow nerwowych pomoglo na kilka miesiecy i znowu boli ,biore codziennie tramal i czasani morfine nie moge poradzic sobie z bolem ,co to jest ,dzieki

Witam , nie jestem w stanie na odległość W-wa-Konin powiedzieć "co to jest" nie mając możliwości wglądu w historię Pana choroby ani zbadania Pana!!! z.żurawski