Jak leczyć bordowe plamy na ciele?

Witam od kilku lat zmagam się z problemem plam na skorze, koloru bordowego są na całym brzuchu, udach, rękach oraz plecach, z biegiem czasu jest ich coraz więcej, reagują źle na ciepło, chlor, aktywność fizyczna Do tego doszło ogólne zmęczenie organizmu, przeszłam 6 lat temu mononukleozę i w ostatnim czasie pojawił się także kłujący ból śledziony. Jestem bardzo.oslabiona od pewnego czasu, często miewam biegunki oraz szybko zarażam się chorobami wirusowymi, no bostonka a mam 25 lat. Proszę o pomoc, pozdrawiam Katarzyna

Lek. Michał Lenard

Konieczne będzie osobiste zbadanie Pani oraz wykonanie odpowiednich badań, sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!