Jak leczyć grzybicę pochwy w 18-tygodniu ciąży?

Witam serdecznie. Mam taki problem ...Jestem w 18 tygodniu ciąży i chyba mam grzybice pochwy. Mam świąd i uplawy a jeszcze wczoraj wieczorem przez lusterko zauważyłam w Łochowie biały nalot jak ser . Moja ciąża przechodzila bardzo dobrze i do tej pory badania były bardzo dobre . Mieszkam na Islandii i prowadzi ciążę położna i tak naprawdę u Ginekologa ja nie byłam bo położna powiedziała że u mnie wszystko dobrze . Niestety dopiero za miesiąc mam wizytę ale nie chce czekać. Mam w domu globulki Gynoxin i nie wiem czy mogę je zastosować. Prosze o odpowiedź. Dziękuję

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jednak w takiej sytuacji konieczna jest wizyta u lekarza. Stosowanie leków na własną rękę może być niebezpieczne.