Jak leczyć moje problemy z erekcją?

Witam. Mam 27 lata. Od prawie 3 miesięcy libido spadło mi do zera. Nie mam wgl ochoty na seks. Poznałem świetną Kobietę i przez ten czas doszło tylko raz do stosunku i to jeden raz po drugim w ciągu kilku minut. Bylo swietnie. Jest to najpiekniejsza Kobieta jaką widzialy moje oczy. Od tamtej pory żeby nie wiadomo jak mnie zachęcała mi się nie chce I mam przez to problemy z erekcją. Wcześniej miałem przerwę pół roczną od stosunków . Poranna erekcja u mnie występuje. Poziom testosteronu zbadalem 8.56 ng/ml. Dodam, że podczas tej przerwy miałem chemioterapie podczas ktorej w trakcie i po mialem checi. Nastepnie radioterapie i naswietlane węzły chłonne. M.im szyjne. Od pierwszego naświetlania czułem jak mi ochota na seks zmalała. Myślałem, że po naswietleniach mam niedoczynność tarczycy ( przeważnie występuje to po naswietlebiu szyi) i jest to powód spadku libido. Okazało się po zrobieniu badań hormonów tarczycy, że wszystko jest super. Lekarz, który mnie naświetlał twierdzi, że naświetlania nie mają na to wpływu. Nie wiem już co może być przyczyną i gdzie szukać problemu :( Dodam, że w trakcie zachęcania mnie mam Meksyk w głowie. Myślę o tym że znowu się nie uda i inne różne myśli mi po głowie chodzą po czym nie dochodzi do niczego :/

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych, aby ocenić rolę czynników fizycznych, somatycznych - oraz psychologicznych, emocjonalnych. Polecam osobiście skonsultować się z seksuologiem/ psychoterapeutą.

Pozdrawiam!