Jak leczyć napady agresji w depresji lękowej?

Co jakiś czas odczuwam napady agresji, przy czym mam bardzo obniżony nastrój, biję siebie i narzeczonego, krzyczę, wyzywam bez powodu, czuję się niekochana i samotna. Dodam, że mam nerwicę lękową i stany depresyjne, które nagle mijają i jestem w stanie zrobić wszystko i jestem odważna, w przeciwieństwie do tego gdy czuję się źle. Czuje się winna, przeze mnie zmienił się też narzeczony, czuję że nie wierzy w to, że nie robię tego specjalnie. Na moją agresję odpowiada tym samym, twierdzi, że nie ma siły i odchodzi. Boję się tak wielu rzeczy a do tego dochodzi jeszcze lęk, że naprawdę odejdzie a bardzo go kocham. Nie panuję nad tym wszystkim, wyrywam sobie włosy, tnę się a potem bardzo żałuję. Proszę o pomoc

Witam
Problem jest złożony i wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże. proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, aby rozkiminować przyczynę agresji, lęków, wydobyć ukryte emocje odpowiedzialne za opisane objawy co przyniesie większy spokój i uporządkuje to, co nieuporządkowane.
Pozdrawiam
Anna Szyda