Jak leczyć nieregularne miesiączki u 27-latki?

Witam. Od 4 lat boryka się nieregularnym cyklem miesiączki.cylke wynoszą 58dni, 86dni,128dni. Za każdym razem gdy idę do ginekologa jest wpisywanie tabletek na wywolanie miesiączki a puzniej kuracja antykonvepcyjnymi tabletkami przez kilka miesięcy. Puzniej okres jest regularny przez ok 3 miesiące. Podczas wizyty ginekolodzy nie potrafią mi powiedzieć czym to może być spowodowane. Zaznaczam że nie mam nic na jajnikach żadnych torbiel ani nic.

Leczenie jest standardowe i podobne, jak sama Pani zauważyła u różnych lekarzy. Czy miała Pani przeprowadzaną diagnostykę hormonalną?