Jak leczyć opuchliznę barku?

Witam, robilem sobie zastrzyk w bark testosteron 2ml. Po 2 dniach zaczal mnie boleć i puchnac. Nie moge unieść sprawnie ręki w gore. Trwa juz to 3 dni. Czy problem jest powazny? Czy wystarczy jakas masc? Prosze o pomoc

Lek. Michał Lenard

Dobrze będzie, jeśli zbada Pana lekarz. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zdecyduje o odpowiednim leczeniu. Pozdrawiam!