Jak leczyć osłabienie przy niedoczynności tarczycy?

Dzień dobry, mam niedoczynność tarczycy, przez ostatnie 3 miesiące przyjmowałam Letrox 75. Czułam się bardzo dobrze, aczkolwiek w ciągu ostatniego miesiąca coraz częściej zauważałam u siebie przyspieszone bicie serca, czasami samo z siebie, a czasami przy mniejszym nawet wysiłku. W związku z tym lekarz zmienił mi dawkę leku na 50 co drugi dzień i 75 co drugi dzień. Od tej pory czuję się osłabiona, nie mam na nic siły i jestem ciągle senna. Co mam zrobić w tym wypadku? Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Lek. Paweł Szadkowski

Możliwe, że wymaga pani dalszej modyfikacji farmakoterapii. Sugeruję pozostawać pod opieką swojego lekarza prowadzącego.