Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 2 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak leczyć parcie na pęcherz i pęcherz nadreaktywny?

Lekarze nie są w stanie mi pomóc, byłem już u dwóch urologów, neurologa i internisty, cukrzycy nie mam, chociaż był skaczący cukier, ale u lekarza był prawidłowy, mam parcie na pęcherz i pęcherz nadreaktywny, wydałem już ponad 400 zł w tym na lekarza prywatnie i nic, oddaje mocz małymi ilościami powyżej 10 razy nawet jak nie pije wody, nikt nie jest w stanie mi pomóc, a antybiotyki nie pomogły, jak żyć? czy operację będę miał? jak sobie poradzić z problemem?
MĘŻCZYZNA, 28 LAT 10 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Powyższe obiawy są w kręgu zainteresowania lekarzy urologów. Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa i kierować się jego zaleceniem

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety