Jak leczyć problemy i dyskomfort w kolanie?

Dzień dobry. Ponad tydzień temu po przysiadach ze sztangą na siłowni, zacząłem mieć problemy z prawym kolanem. Nie odczuwam bólu, jednakże mam dyskomfort podczas chodzenia. Kiedy prostuję kolano, czuję przeskakiwanie wewnątrz. Nie wiem czy mój uraz jest poważny. Mogę biegać, skakać, nic mnie nie boli ale cały czas czuję ten dyskomfort. Chciałbym prosić o poradę w czym może być problem i jak temu ewentualnie zaradzić.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego