Jak leczyć problemy z erekcją u 26-latka?

Witam. Mój mąż ma 26 lat. Ma problem z erekcją. Na początku było to w miarę do zniesienia ale teraz już całkiem jest kicha. Jak są pieszczoty to jeszcze stoi ale jak dochodzi do stosunku opada. Nie wiem co mam robić. Jest to dla mnie dziwne ponieważ nie pali nie pije nie ma nadwagi i ma pracę fizyczną. Nie sypiamy ze sobą już od dłuższego czasu. Dodam że podobno brał jakieś tabletki kupione bez recepty na potencje ale twierdzi że po tych lekach jest jeszcze gorzej. Namawiam go żeby poszedł do lekarza ale nie chce. Co w takiej sytuacji ?

Dzień dobry!

Zaburzenia erekcji, szczególnie u młodych i stosunkowo zdrowych somatycznie mężczyzn mogą mieć charakter psychogenny. Właściwym kierunkiem jest wtedy konsultacja z psychologiem seksuologiem/ psychoterapeutą. Na wizytę także mąż może zgłosić się samodzielnie lub oboje Państwo.

Pozdrawiam!