Jak leczyć problemy z tętnem przy niedoczynności tarczycy?

Dzień dobry . Mam problem z tętnem .dodam ze choruje Ba niedoczynnosc tarczycy hashimoto wyniki są w normie i byłam tez u kardiologa w grudniu i z sercem tez ok .ale nie do końca wiem czy mam się przejmować mianowicie chodzi mi ze w stanie spoczynku mój puls mieści się od 70do80czasami jest tez niższe .ale gdy chodzę na spacery i ogolnie się poruszam wzrasta ono do 100czadem i115 czy mam powód do zmartwień ?wczesnie nie mierzyłem aż tak tego pulsu tylko co jakiś czas .a teraz jak coś takiego zauważyłam to się wystraszyłam .czy jest to normalne ?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani tętno mieści się zakresie fizjologicznym i nie jest absolutnie niczym niepokojącym.