Jak leczyć problemy ze stopami?

Mam problem ze stopami. Myślałem, że zmiana butów na sztywniejsze pomoże, jednak się tak nie stało a buty szybko się rozbiły i znowu odczuwam dyskomfort. W osbrębie małych palców zauważam skierowanie kości w ich stronę jednak same nie skrzywiają się jeszcze. To samo widzę w obrębie dużych palców jednak w mniejszym nasileniu. Podczas chodzenia odczuwam dyskomfort. Jaki specjalista może mi pomóc? Ortopeda czy fizjoterapeuta (podejrzewam, że to wina moich problemów mobilnościowych i nie rozciągania się oraz siedzącego trybu życia, może praca nad tym pomoże te zmiany odwrócić i ingerencja w kość czy coś takiego nię będzie potrzebna)?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć