Jak mogę pomóc mężowi alkoholikowi?

Witam mam pytanie i prosze o pomoc mój mąż jest alkoholikiem i chciala bym mu pomóc ale nie wiem jak nie wiem do jakiego instytulu mam sie zgłosic albo specjalisty prosze pomóżcie mi i mojemu mężowi.Z poważaniem Aneta.

Dzień dobry,

Mąż może podjąć leczenie w formie ambulatoryjnej (np.: Poradnia Leczenia Uzależnień, Poradnia Zdrowia Psychicznego, prywatnie) lub na oddziale szpitalnym /w szp.psychiatrycznym/.
W Poradni Lecz.Uzależnień również oferowana jest pomoc dla bliskich osób uzależenionych, z której może Pani skorzystać.

Dzień dobry,
Może Pani natomiast zasugerować mu by zgłosił się do Poradni Leczenia Uzależnień.
Natomiast cała praca oraz chęć jej podjęcia, leży po stronie męża.

pozdrawiam serdecznie
Aneta Kaluba
www.zmianamyslenia.pl