Jak najszybciej obniżyć poziom prolaktyny?

Witam, Mam 20 lat i cierpię na chorobę Hashimoto. Przez dłuższy czas cierpiałem na niedoczynność tarczycy. Od kilku miesięcy czułem spadek libido a erekcja nie była już tak silna jak powinna być. Sądziłem że po powrocie tsh do normy wszystko się poprawi to jednak nie następuje, zrobiłem więc wyniki innych hormonów testosteron i tsh były w górnej granicy normy, jednak prolaktyna przy normie 324 uU/ml wynosi 610.2 uU/ml. Stąd moje pytanie jak najszybciej ją obniżyć i czy jest to przyczyną problemów

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka hiperprolaktynemii proszę koniecznie zgłosić się do lekarza endokrynologa