Jak odczytać taki wynik rezonansu?

Witam proszę o roczytanie wyników rezonansu. Niestety wizytę u lekarza mam dopiero w maju. Z góry dziękuje Nieregularny zarys tylnej ściany t. szyjnej wewnętrznej prawej w odcinku C1 - węższa ż. szyjna wewnętrzna prawa i zatoka esowa prawa w porównaniu ze str. przeciwną - b. wąskie słabe światło zatoki poprzecznej prawej - szerokie naczynie żylne przebiegające namózgowo w prawym płacie skroniowym, uchodzące do zatoki esowej prawej na pograniczu z poprzeczną

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy ? Jakieś dokładne pomiary ? Wskazana wcześniejsza wizyta u lekarza zlecającego powyższe badanie