Jak odczytać wynik USG z 12. tc?

Jestem w 12 t.c u dziś miałam drugie USG. Niby jest Ok, ale nie bardzo wiem jak mam interpretować wynik. Bardzo proszę o pomoc. Co oznaczają poszczególne dane: CTR 56.0 mm, BPD 17.7 mm, FHR (ud/min) 170 ud/ min Kosmówka: lokalizacja (ściana) przednia, Przezierność karku (mm) NT (mm) 1.37, Przepływ w przewodzie żylnym DV PIV, Przepływ przez zastawkę trój. nieuwidoczniono, Kość nosowa prawidłowa.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez ginekologa najlepiej prowadzącego ciążę