Jak odzyskać sens życia i zmniejszyć lęk przed wyjściem z domu?

Hej wszystkim. Od paru lat mam problem na tle nerwowym, nieiwem już co mam robić straciłam sens życia lecz mam dla kogo żyć, dwa miesiące temu urodzilam córeczkę jest wszystkiem dla mnie. jMoże ktoś się zmaga z tym samym problemem co ja i udało się komuś z tego wyjść ? Proszę pomóżcie .Ale może zacznę od początku. Około 4 lat temu doznałam bardzo stresującej i upokarzającej sytuacji. Siedzieliśmy u mnie w pokoju ja, mój obecny narzeczony mój kuzyn i jego kolega. W pewnym momencie strasznie rozbolał mnie brzuch dostałam wzdęć aż nie wytrzymałam i puściłam bąka. Wiem że to może śmieszne ale od tego momentu moje życie straciło sens. Nie chciałam wychodzić do znajomych bałam się że to się powtórzy. Ciągłe kłótnie z narzeczynym o to że nigdzie nie chcę z nim wychodzić. To było straszne myślałam o tym w każdej sytuacji i wtedy działo się to samo okropny ból brzucha i wzdecia. Z trudem nieraz wytrzymywałam

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za post :)

Napisała Pani, że symptomy lękowe, utrudniające Pani zadowalające funkcjonowanie, są obecne w Pani codzienności od paru lat.

Samoistnie objawy nerwicowo-lekowe, nie miną - celowa osobista konsultacja specjalistyczna, w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia, m. in. psychoterapeutycznego - najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Serdeczności i pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605