Jak pokonać niskie poczucie własnej wartości?

Witam Mam 21 prawie lat i poszedłem 5 lat temu do zawodowki zamiast do lo np i teraz wydaje mi się że przegrałem życie. Żyć mi się nie chce. Cały czas o tym myślę i mam złe myśli że sb coś zrobię lub myślę o swoim pogrzebie. Byłem u psychiatry przepisała mi pani leki przeciwdepreayjne acz kolwiek jeszcze nie pomagają. Jestem po prostu słaby psychiczne Jak mam to wszystko przezwyciężyć?

Szanowny Panie, przykro mi ale nie mogę zbytnio pomóc z poziomu portalu. Najlepiej będzie jak uda się Pan ponownie do psychiatry celem modyfikacji leczenia.