Jak pomóc 9-letniemu synowi, który moczy się w nocy?

Witam mój syn 9l moczy w nocy ,dziennie zdazalo się zalane łózko,Od jakiegoś czasu jest lepiej można powiedzieć,tzn popuszcza,ale nadal to robi,zdazo się i suche dni ale rzadziej,Mielismy isc do urologa,mam karte zapisów,ale gdy troszkę ustało zwatpilam żeby nierobic mu zmartwienia.zreszta nie wiem czy bym potrafiła notować ile wypil ile wysikał,gdyż wiadomo w nocy tego nie skontroluje, Synek chce jechać na wycieczke na 1 noc,ale jednak ma strach przed zmoczeniem,jest załamany,jak mu pomóc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Polecam zgłosić się do dzieckiem do lekarza. Warto jednak podkreślić, że może być to związane ze stresem.