Jak pomóc osobie uzależnionej od dopalaczy?

Dzień dobry mam pytanie jak moge pomoc bratu ktory przesadza z dopalaczami istnieje jakas terapia ktora mogla by pomoc ?

Witam serdecznie,

niestety, jeśli Pani brat sam nie szuka takiej pomocy, nie jest w stanie go Pani zmusić, aby to zmienił.
Może Pani spróbować zasugerowac bratu udanie się do specjalisty po pomoc, ewentualne konsekwencie stosowania takich substancji.
Decyzja jednak należy do niego.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
Katarzyna Włoch
---------------------------------------
ZAPRASZAM NA
http://charakterownia.pl/