Jak poradzić sobie z nadmierną agresją u 9-letniego syna?

Witam zostalam dotknieta przemoca ze strony ojca mojego dziecka przez 2 lata po czym po prostu ucieklam od niego. Bylam praktycznie katowana 3 razy hospitalizowana dostawalam piescia twarz nawet gdy trzymalam 3letniego syna na rekach. Tuz po wzielam syna do psychologa czy wszystko wporzadku z jego psychika poniewaz widzial jak bylam bita I wyzywana pani psycholog powiedziala ze jest normalnym dzieckiem jednak zaznaczyla ze to co widzial moze efektowac nawet za kilka lat Dzis moj syn ma 9 lat od 6 lat juz nie jestem w tym zwiazku jednak moj syn zaczal byc agresywny w stosunku do kolegow I czasami nawet do mnie gdy jest zly. Chcialabmy prosic o Pomo co powinnas zrobic w chwili obecjnej mam partnera ktory nas wspiera w domu nie ma klótni I awantur.

Witam,
zalecana jest konsultacja u psychologa dziecięcego lub psychoterapeuty systemowego, a także pomoc można uzyskać w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.
Pozdrawiam serdecznie