Jak poradzić sobie z romansem w małżeństwie?

Jak poradzić sobie z tym ze mój mąż bardzo dużo pisał, dzwonił i wysyłał zdjęcia innej kobiecie? On twierdzi że to tylko koleżanka a ja myślę, ze to cos więcej sadząc po ilości rozmów

Szanowna Pani, zdrada to problem nie jednej osoby, ale relacji, dlatego jeśli trudno jest Pani wybaczyć i na nowo zaufać partnerowi, a partnerowi zależy na Państwa związku proponuję wizytę u terapeuty par, podczas której przepracujecie Państwo swoje problemy oraz wypracujecie nowe sposoby wzajemnego funkcjonowania. Pozdrawiam, Monika Wysota