Jak pozbyć się problemów z ustami?

Od czasu przyjęcia 2-ej dawki szczepionki przeciwko covid znacznie spadła mi odporność - łapię wszystkie możliwe przeziębienia. Oprócz tego pierwszy raz w życiu pojawiła mi się opryszczka, na całych ustach (na początku wyglądało to jak pokrzywka).Wyglądało to okropnie, nie miałam nawet czucia w ustach, strasznie je wysuszyło, były czerwone, teraz ciągle nawraca. Od tego czasu też (czyli już 2 miesiące) nie mogę pozbyć się pękających kącików ust. Morfologia krwi wyszła dobra. Co mogę przyjmować?

Dzień dobry,

Opisany przez Panią przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać Pani zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia

Specjalista medycyny estetycznej Dr Izabela Lenartowicz

www.lenartowiczclinic.pl