Jak przygotować się do porodu w szpitalu?

Jest w 9 miesiącu ciąży, jak przygotować sie na pobyt w szpitalu, co ze sobą zabrać?

Witam. Przede wszystkim należy zabrać ze sobą co najmniej 2 koszule nocne, bieliznę na zmianę, gumowe klapki, szlafrok, podstawowe kosmetyki, ręczniki, ubranko dla dziecka.

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Witam.Proponuję wejść na stronę internetową szpitala ,w którym planuje

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Witam.Proponuje wejść na stronę szpitala ,w którym planuje Pani poród.Jeśli nie ma tam takich informacji można wybrać się do szpitala i zapytać.Z własnego doświadczenia wiem ,że istnieją drobne różnice odnosnie okresu ważności badań do porodu,dlatego warto pytać bezpośrednio w szpitalu,w którym zdecyduje się Pani odbyć poród.