Jak radzić sobie z brakiem orgazmu podczas seksu?

Witam Mam 18 lat i nie jestem w stanie dojść do orgazmu podczas seksu z kobietą, inaczej niż przez wyobrażanie sobie sytuacji seksualnych w których ktoś inny uprawia seks z tą lub inną kobietą, najbardziej pobudzają te, które wcześniej miały dużo takich stosunków z różnymi partnerami. Przy mastrubacji wygląda to tak samo. Przez pierwsze kilkanaście stosunków ani razu nie doszedłem, lecz teraz mi się to udaje. Jednak żeby osiągnąć orgazm muszę napinać mocno mięśnie nóg. Prosze o Pomoc

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i bliższe poznanie historii Pana, Pana życia, seksualności, relacji z kobietami itp. Jeśli opisywana sytuacja jest dla Pana problematyczna, proszę skonsultować się w Poradni Seksuologicznej lub z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!