Jak radzić sobie z lękiem przed utratą kolejnej pracy?

Witam.Straciłem pracę dobrze płatną mam na utrzymaniu rodzinę a pracuję tylko ja.Znalazłem kolejną aczkolwiek nie mogę pozbyć się wewnętrznego lęku że pójdzie coś nie tak i znowu będę nez pracy.Czuję się okropnie bo przez moje złe decyzje nie daje rodzinie pewnosci i stabilności.Nie wiele innych rzeczy potrafię czuję się nieudacznikiem patrząc na innych którzy dobrze sobie radza a ja nie potrafię.

Witam, rozumiem że martwi się Pan o rodzinę, zwłaszcza że jest Pan jedynym żywicielem rodziny, więc odczuwa Pan silną presję aby podołać temu zadaniu. Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej aby zastanowić się jak sobie poradzić z tą sytuacją aby mieć poczucie że dobrze sobie Pan radzi, dać rodzinie poczucie stabilności.
Pozdrawiam
Dorota Nowacka