Jak radzić sobie z Rectoceole?

Moje pytanie jest takie: Mam problemy z Rectoceole,czyli z jelitami,jestem pacjentkom Gastrologii w Opolu i zabrałam dzisiaj skierowanie do Proktologa.Czy ta Poradnia i Doktorzy są w stanie mi odpowiedzieć na mój stan zdrowia czy zaraz wędrować na onkologię.Już nie jest mi nic straszne w zamian za to namaluję sobie Obrazek o życiu...Niech każdy ma tyle w sobie energii ile ja jej mam.Pozdrawiam..

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Podejrzewam, że zajmą się leczeniem.