Jak rozumieć te wyniki w kontekście starań o dziecko?

Witam. Poproszę o interpretację wyników... Jestem po poronieniu chcemy ponownie się starać o dziecko. W ciąży wykryto u mnie lekka niedoczynność tarczycy. Od tego czasu biorę euthyrox 50 jednak zaczynam się bać, że dawka może być za wysoka. A dostać się nawet prywatnie do Endokrynologa graniczy w tej chwili z cudem... Oto moje wyniki P-ciała p/tyreoglobulinie <10 IU/ml Norma < 115 P-ciała p/peroksydazie tarczycowej TPO<9.0 IU/ml Norma < 34,0 Trijodotyronina wolna FT3 6.39 pmol/l N: 3,9 - 6,7 TSH 0.368 uIU/ml N: 0,27 - 4,2 Tyroksyna wolna FT4 20.09 pmol/l N: 12 - 22

Proponuję iść do lekarza rodzinnego, który może Pani zalecić zmodyfikowanie dawki o połowę mniejszą. Ja tego zrobić nie mogę z poziomu portalu, nie mam wyników przed sobą.