Jak schudnąć w czasie wakacji?

Mam duży problem. Mam 14 lat, mój wzrost to 168 i ważę 62 kg. Mam okropne uda, brzuch i łydki. Poradźcie mi, jak schudnąć przez wakacje, aby we wrześniu oczarować wyglądem? Jaka dieta? Mogę zacząć już od dziś. Chciałabym zrzucić jakieś 5 kg bez efeku jo-jo.
14 LAT ponad rok temu

Witam,

Jestem pewna, że już czarujesz wyglądem, gdyż Twoja masa ciała nie wymaga redukcji.
Rozwijasz się, rośniesz, przez co zmnienia się także proporcja masy ciała do wzrostu.
Możliwe, iż po wakacjach będziesz wyższa o kilka cm.
Zamiast diety zapoznaj się z zasadami racjonalnego odżywiania:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci

Pozdrawiam

P.S
Wakacje spędzaj aktywnie!