Jak schudnąć ze złamaną kostką?

Jak schudnąć z złamaną kostką? Jestem trzy tygodnie po zabiegu, mam ortezę na kostce i trzy śruby. Zaznaczam że lekarz zalecił ruszanie stopą i szybką rehabilitacje. Przed wypadkiem dużo ćwiczyłam, nie chce teraz przytyć, a nawet chciała bym schudnąć ale czy to jest możliwe? Było to skomplikowane złamanie wiec długo pewno nie będzie noga sprawna. Nie mogę sobie wyobrazić dłuższego czasu bez sportu.Mam 28 lat.

Witam Panią,

Zdaję sobie sprawę z tego ze skoro była Pani osobą aktywną, lubiąca sport to teraz trudno przyzwyczaić się do nowej sytuacji ale czasem tak trzeba. Postara się Pani nieco zmniejszyć kaloryczność swojego jadłospisu. uprawiając sport i ruszając się ogólnie częściej niż teraz więcej energii Pani potrzebowała wiec można było jeść więcej. Teraz spala Pani nieco mniej kalorii. Zadba Pani o zdrową dietę a nie powinno być dużego wzrostu wagi.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk