Jak się odchudzać przy BMI wynoszącym 30?

Mam 30 bcmi chce się odchudzić byłem u dietetyka to powiedział ze przez 3,4 miesiące jedzenie całe na pół podzielić i to wszystko .Aby pomóc sobie i ułatwić wytrwanie w diecie, można zastosować środki hamujące łaknienie Hoodia Gordonii, błonnik,Reduxil),ACAI BERRY czy blocapetit lub asystor slim .cos powinno pomóc żeby oszukać mózg i nie jeść wieczorem ..

Najwyraźniej trafił Pan na niekompetentnego dietetyka. Przy BMI 30 charakteryzuje się już otyłość, która powinna być leczona profesjonalnie. Podczas wizyty powinno być przeprowadzone badanie składu ciała, wywiad zdrowotny i żywieniowy. Po czym powinien Pan dostać wskazówki co może Pan jeść a czego unikać. I w przeciągu kilku dni powinien Pan otrzymać szczegółowy jadłospis na 14 dni, w którym byłyby przedstawione posiłki w konkretnych godzinach i ilościach. Jeśli jest Pan zainteresowany taką konsultacją proszę o kontakt na adres marta@zdrowozjesz.pl