Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 4 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak się odchudzać przy BMI wynoszącym 30?

Mam 30 bcmi chce się odchudzić byłem u dietetyka to powiedział ze przez 3,4 miesiące jedzenie całe na pół podzielić i to wszystko .Aby pomóc sobie i ułatwić wytrwanie w diecie, można zastosować środki hamujące łaknienie Hoodia Gordonii, błonnik,Reduxil),ACAI BERRY czy blocapetit lub asystor slim .cos powinno pomóc żeby oszukać mózg i nie jeść wieczorem ..
MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu

Indeks glikemiczny

Osoby odchudzające się i cierpiące na cukrzycę powinny zwracać uwagę na indeks glikemiczny potraw. Co to jest? Jak to określić? Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o indeksie glikemicznym.

Najwyraźniej trafił Pan na niekompetentnego dietetyka. Przy BMI 30 charakteryzuje się już otyłość, która powinna być leczona profesjonalnie. Podczas wizyty powinno być przeprowadzone badanie składu ciała, wywiad zdrowotny i żywieniowy. Po czym powinien Pan dostać wskazówki co może Pan jeść a czego unikać. I w przeciągu kilku dni powinien Pan otrzymać szczegółowy jadłospis na 14 dni, w którym byłyby przedstawione posiłki w konkretnych godzinach i ilościach. Jeśli jest Pan zainteresowany taką konsultacją proszę o kontakt na adres marta@zdrowozjesz.pl

Absolwentka technologii żywności i żywienia człowieka na SGGW w Warszawie. Ukończyła kursy doskonalące umiejętności pracy jako psychodietetyk i doradca dietetyczny.
umów wizytę 0

Witam! Dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia.
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety