Jak sobie pomóc z zastanym stawem łokciowym?

Dwa lata temu doznałem otwartego złamania ręki, przeszedłem już 4 operacje, ręka jest krzywa kość w jednym miejscu jest bardzo gruba. Po pierwszej operacji doszło o zakażenia miałem różne bakterie do dziś mam wycieki ropy z przetoki. Byłem w laboratorium autoszczepionek niestety posiew wówczas wyszedł jałowy. Ostatni posiew to gronkowiec złocisty. Co robić staw łokciowy zastany nie mam pełnej sprawności ruchowej. Ręka krzywa, cieknie cały czas czy ktoś może pomóc ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja i dalsza diagnostyka lekarza ortopedy. wymaz oraz leczenie celowane byłoby najbardziej wskazane.