Drętwienie i problem z poruszaniem palcami po zwichnięciu stawu łokciowego

Witam w roku 2012 doznałem urazu zwichięcia stawu łokciowego.Doszło do repozycji w narkozie,po przebytych rehabilitacjach ręka nie wrociła do pełnej sprawności,jest duży przykurcz.Po wielu konsultacjach z lekarzami jako jeden wskazał,że jest możliwośc takiej operacji gdy pojawią sie objawy bólowe.Po 3 latach nastąpiły objawy drętwienie w okolicy zgięcia łokcia promieniujący aż do palców,czasami mam problem z poruszaniem palcami także przy zginaniu ręka strasznie boli da rade temu zaradzić?

Witam,
drętwienie i ból promieniujący od łokcia do palców może wskazywać na zespół rowka nerwu łokciowego, który skutecznie może być leczony operacyjnie. Proponuję konsultację u ortopedy.
pozdrawiam,
Rafał Mikusek
chirurg ortopeda