Jak stosować Fanipos?

Witam, został mi przepisany aerozol do nosa Fanipos. Niestety nie wiem jak mam go stosować. Na ulotce napisane jest, że należy przechylić głowę - ale do tyłu czy do przodu? I kolejne pytanie, czy po zastosowaniu nos należy wydmuchać?

Aleksander Ropielewski

Nos należy wydmuchać przed zażyciem preparatu, a głowę odchylić do tyłu.