Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 1 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak stracić płodność?

Jak trwale pozbyć sie płodności? Nie pytam tutaj o tymczasowe rozwiązanie jak wazektomia tylko cos co jest w stanie uszkodzić mi jądra i nie jest zbyt ryzykowne. Dla mnie dziecko to strata czasu i pieniędzy wiec proszę sie nie martwić o to że mi się odmieni. A jak nie znajdę wyczerpującej odpowiedzi, nie sprawi to że nie będę szukać sposobu na trwałą bezpłodność. Każdy chce by polak sie rozmnażał jak królik, tylko alimentów za mnie nikt płacić nie będzie, a rezygnować z życia seksualnego nie mam zamiaru.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 11 miesięcy temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

A jak Pan myśli jaka jest możliwość? Nikt nie odejmie się takiego zabieg gdyż jest To ciężki uszczerbek na zdrowiu Proponuje udac Się do urologa

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy