Jak stymulować nieaktywne obszary mózgu odpowiedzialne za brak aktywności ruchowej?

Jak stymulować nieaktywne obszary mózgu odpowiedzialne za brak aktywności ruchowej? Wykluczyłam już pszenicę, gluten -pozbyłam się tym samym -bólu brzucha, pleców, alergii skórnej, wziewnej. Ale wciąż muszę się zmuszać do aktywności ruchowej której nie lubiłam od dziecka. Co jest ze mną nie tak? Gdzie leży problem?

Dzień dobry,

jeśli się Pani ''zmusza'' do aktywności ruchowej, być może problem leży w nieodpowiedniej dyscyplinie? Polecam spróbować różnej formy aktywności (w towarzystwie?) oraz zapraszam na konsultację dietetyczną w celu sprawdzenia diety pod kątem niedoborów.