Jak usunąć blizny po wypadku rowerowym?

Witam! W zeszłym roku (koniec sierpnia) miałam wypadek rowerowy. Na ręku miałam ślady po tym wydarzeniu w postaci strupów, teraz gdy strupy zniknęły (nie zrywałam) zostały brzydkie białe przebarwienia. Mogłabym coś zrobić by zniknęły? Bardzo mi przeszkadzają i wyglądają jakbym się pocięła! Proszę o rade.

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po dokładnym obejrzeniu blizn oraz przeprowadzeniu wywiadu, specjalista dobierze odpowiednią metodę leczenia. Najczęściej w przypadku blizn pourazowych stosuję się serię zabiegów przy wykorzystaniu lasera frakcyjnego eCO2, natomiast ostateczną decyzję podejmie lekarz podczas konsultacji.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam , blizny mogą przyjąć barwę zbliżoną do okolicznej skóry po ok.1-2latach! - Ale nie muszą!!! Jeśli jest Pani zaniepokojona ich przyszłym wyglądem-proponuję zgłosić się do doświadczonego dermatologa lub spec.chir.estetycz. w celu konsultacji! z.żurawski

Proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej. Moim pacjentom polecam najczęściej serię zabiegów laserem co2 ( jeśli są blizny) lub laserem Nd;Yag typu q-switch, jeśli problemem są tylko przebarwienia.