Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak wesprzeć organizm w przypadku przewlekłych infekcji i osłabienia?

Dzień dobry, mam problem z przewlekłymi infekcjami, osłabieniem, lękiem, ciągłym zmęczeniem. Jestem w trakcie badań, wykazały one problemy z wątrobą, nadnerczami, cholesterolem, wstęp do anemii. Od kilku dni dokuczają mi wyjątkowo silne bóle organów wewnętrznych (zwłaszcza wątroby, co też widać po przeżółkłych oczach, czy paznokciach u stóp). Jestem bardzo osłabiony i zastanawiam się, jak narazie mogę sobie pomóc i wesprzeć organizm. Pozdrawiam serdecznie.
MĘŻCZYZNA, 30 LAT 7 miesięcy temu

Badania krwi - cholesterol

Cholesterol jest niezbędny w organizmie człowieka. Występują jego dwie odmiany ? dobra i zła. Sprawdź normy dotyczące wyników badań obydwu odmian cholesterolu, a także czym grozi jego nadmiar i niedomiar.

Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania

Wymaga pan kompleksowej o ceny i postępowania diagnostyczno-leczniczego. Na podstawie pana opisu trudno doradzić coś specyficznego, ale zawsze może pan zastosować niskotłuszczową dietę bogatą w świeże warzywa i owoce oraz zadbać o zdrowy styl życia (odpowiednia ilość snu i umiarkowanej aktywności fizycznej). O szczegóły najlepiej dopytać swojego lekarza prowadzącego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy