Jak wesprzeć organizm w przypadku przewlekłych infekcji i osłabienia?

Dzień dobry, mam problem z przewlekłymi infekcjami, osłabieniem, lękiem, ciągłym zmęczeniem. Jestem w trakcie badań, wykazały one problemy z wątrobą, nadnerczami, cholesterolem, wstęp do anemii. Od kilku dni dokuczają mi wyjątkowo silne bóle organów wewnętrznych (zwłaszcza wątroby, co też widać po przeżółkłych oczach, czy paznokciach u stóp). Jestem bardzo osłabiony i zastanawiam się, jak narazie mogę sobie pomóc i wesprzeć organizm. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Paweł Szadkowski

Wymaga pan kompleksowej o ceny i postępowania diagnostyczno-leczniczego. Na podstawie pana opisu trudno doradzić coś specyficznego, ale zawsze może pan zastosować niskotłuszczową dietę bogatą w świeże warzywa i owoce oraz zadbać o zdrowy styl życia (odpowiednia ilość snu i umiarkowanej aktywności fizycznej). O szczegóły najlepiej dopytać swojego lekarza prowadzącego.