Jak wpłynąć na dziewczynę, aby zaangażowała się w związek?

spotykam się z dziewczyną ma 30 lat jest rok ode mnie starsza. Podoba mi sie i zależy na niej.Widujemy się tylko w weekendy bo oboje mamy sporo zajecia i obowiązków. jak sprawić by ona zaiwestowała w tą znajomość? chodzi mi o to żeby sama chciała się spotykać itp

Witam serdecznie,

niestety nie ma technik i sposobów na wywołanie uczuć i zaangażowania w drugiej osobie. Jest to niezależne od nas co myślą i czują inne osoby.
Wynika, że spotykacie się Państwo regularnie. Może warto byłoby wspólnie gdzieś wyjechać, mieć możliwość spędzenia ze sobą nieco dłuższego czasu niż weekend. Pobyć ze sobą w różnych okolicznościach, poznać się bliżej.
Może warto byłoby delikatnie porozmawiać o Pana odczuciach, o swoich oczekiwaniach dotyczących Państwa relacji. Zobaczyć jak na to zareaguje znajoma.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia,
Katarzyna Włoch
-----------------------------
Zapraszam na
http://charakterownia.pl/

Witam,
Proszę jej po prostu powiedzieć o swojej niepewności i zaproponować ,że kolejne spotkania chciałby Pan oprzeć na jej inicjatywie,której Pan nie dostrzega.
Wielu mężczyzn jest bowiem przygotowanych wychowawczo do tego,by wziąć odpowiedzialnośc za związek w pojedynkę.Jak Pan jednak widzi,nie sprawdza się taki model,związek pomiędzy dorosłymi osobami powinien być również dorosły.Inaczej zacznie Pan pełnić rolę opiekuna,rodzica itp.
Pozdrawiam

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty (new dawn life flow therapy).pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza