Jak wyleczyć problem z hemoroidami?

witam mam problem z hemoroidami bardzo juz mam ich dosc ciagle wylaza nie moge sie zalatwic bylam u proktologa robil mi badanie i stwierdzil ze mam wewnetrzego co przy zaparciach wychodzi i sie z tym borykam jak sobie z tym radzic ?gdzie sie udac by je wyleczyc i nie miec zaparc ??prosze o pomoc Emilia

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być wskazane leczenie zabiegowe proszę koniecznie zgłosić się do lekarza proktologa ponownie