Jak wyleczyć zielone upławy z pochwy?

Witam. W zeszły poniedziałek byłam u lekarza ginekologa z powodu upławów, ktore miały kolor żółto-zielonkawy. Przepisano mi metronidazol i fluconazole (miałam wziac 3 razy po 6 tabletek tego pierwszego i 2 drugiego i za 3 dni to samo). W środę byłam na wizycie kontrolnej i pani ginekolog powiedziała ze ich stan wyglada lepiej i ze po następnej dawcę powinno byc wszystko w porzadku. Upławy odrobinę się zmiejszyły, zapachu nie ma lecz kolor i konsystencja pozostał taki sam.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję dalej stosować leki według zaleceń, a następnie udać się na kolejną kontrolną wizytę do ginekologa. Pozdrawiam!