Jak zinterpretować wynik rezonansu i czy udać się na dalszą konsultację?

witam,jak zinterpretować wyniki rezonansu i czy należy udać sie na dalszą konsultacje. Badanie MR kręgosłupa wykonano w sekwencji SE w obrazach T1,T2-zależnych w płaszczyznach poprzecznych i strzałkowych. W kregosłupie lędźwowym uwidoczniono: krążki m-k o zachowanej wysokości i sygnale, na poziomie L5/S1 niewielka wypuklina pierścienia włóknistego szerokopodstawna modeluje worek oponowy,na poziomie S2 torbiele okołokorzeniowe,po str prawej 10x13 mm i 6x9 po lewej.Stożek rdzenia kręgow prawidłowy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta u lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.