Jaką dietę zastosować, aby schudnąć 10 kg?

Witam! Chciałabym schudnąć 10kg.. mam 159cm wzrostu i wazę 66 kg ... moja stała waga wynosiła 55-56, gdy nagle przytyłam.. próbowałam już wielu rzeczy.. aktualnie jestem na etapie picia samej wody niegazowanej, ćwiczenia w domu przynajmniej 4 razy w tygodniu w domu i 4 razy w tygodniu jakiś rower (min. 10km) i rolki (5km) jem dużo owoców, mało warzyw.. praktycznie jest sam chleb pełnoziarnisty, ewentualnie bułki.. na codzień spożywam rano posiłek, w pracy jogurt bułkę i owoc, później znów podobny posiłek i obiad, który składa się z pieczonego mięsa, ziemniaków i surówki.. waga stoi a ja się niecierpliwie

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej je Pani za mało, stąd problemy ze spadkiem wagi. Żeby schudnąć trzeba jeść :-). Ciężko jest coś stwierdzić, bez większej ilości informacji na temat diety, stylu życia, badań, stanu zdrowia.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka