Jaka jest interpretacja wyniku badania USG w 23. tygodniu ciąży?

Witam. Mam 20 lat. Jestem w pierwszej ciąży w 23 tygodniu. Na ostatnim USG lekarz stwierdził że dziecko jest małe jak na 23 tydzień(opóźnione o tydzień). Wymiary USG to: BPD: 5,33 cm 5,33 AC: 18,06 cm 18,06 FL: 3,47 cm 3,59 3,35 Chciałam dowiedzieć się czy mam bać się o swoje maleństwo ? Jestem dość szczupłą osobą. Wspomniałam również lekarzowi o sporadycznych bólach podbrzusza przepisał mi na koniec nospe i luteine. Nie rozumiem po co ta luteina ? Nie mam żadnych innych objawów

No-spa i luteina nie zaszkodzą rozwijającej się ciąży.