Jaka jest opinia na temat znieczulenia przy porodzie?

Witam!
Mam pytanie związane ze znieczuleniem w czasie porodu, poproszę o opinię. Ciąża moja przebiega prawidłowo, pierwsze dziecko urodziłam też bez problemu.

Dzień dobry!
Wszystko zależy od Pani progu bólowego. Jeśli ból porodowy jest dla Pani bardzo bolesny, to znieczulenie jest pomocne nie tylko dla Pani, ale także dla Pani dziecka.
Gdy Pani nie cierpi, nie wytwarzają się substancje odpowiedzialne za stres i podnoszące ciśnienie krwi, do płodu dopływa więcej krwi i tlenu, co jest bardzo korzystne.
Z poważaniem