Jaka jest prawidłowa wielkość pęcherzyka ciążowego w 6 tygodniu ciąży?

Witam serdecznie!
Pierwsza moja wizyta u ginekologa była w 4 tygodniu ciąży, było widać pęcherzyk ciążowy o wielkości 8 mm. Czy to odpowiednia wielkość?

W przyszłym tygodniu mam kolejną wizytę u lekarza, będzie to już 7 tydzień ciąży. Odczuwam czasami bóle brzucha przypominające nadchodzący okres, bolą mnie piersi, jestem rozdrażniona, mdłości, oprócz tego czasami bóle w dole pleców. Czy to normalne?

Witam serdecznie,
wielkość pęcherzyka ciążowego jest w granicach normy. Objawy, które się u Pani pojawiły są typowymi objawami wczesnej ciąży. Nie ma powodów do niepokoju. Proszę spokojnie czekać do kolejnego badania USG.
Pozdrawiam