Jaka jest przyczyna bólu ręki po szyciu nadgarstka?

Witam.4 tygodnie temu miałam szyty nadgarstek założono 3 szwy rana się zagoiła ale ręka boli,odrętwiały kciuk .Jak się lekko uderzę w miejse szycia ręka boli jakbym się uderzyła w świeżą ranę i ból ciągnie do kciuka.W jednym miejscu zszycia jak dotknę to kuje.Przy uciśnięciu na przykład przy krojeniu nożem ból w kciuku.Jaka może być przyczyna.Dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

być może doszło do uszkodzenia zakończeń nerwowych. wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.