Jaka mogła być przyczyna poronienia?

Witam Poroniłam w 13stym tygodniu ciąży. Po 6 tygodniach zaczęłam brac lek Levothyroxine na niedoczynnosc tarczycy. Około 11stego tygodnia skończyły mi sie leki i zanim miałam nowe trzy dni ich nie brałam. Czy to mogło byc powodem mojego poronienia? Miałam tabletki 25mg i brałam dwie dziennie. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę aby to było powodem poronienia, a jaki był poziom tsh?